Zapisy

REKRUTACJA NA KURSY
W OKRESIE: październik 2023 - luty 2024

Na obiekcie TOSIR-u przy ul. Tragutta 5a prowadzimy szkolenia:

BRODZIK (dzieci od lat 5-8), szkolenie obejmuje:

I stopień w brodziku – nauka pływania dla dzieci w wieku od 5-8 lat, nauka pływania od podstaw

II stopień w brodziku – doskonalenie pływania dla dzieci w wieku od 5-8 lat, kurs dedykowany dla dzieci, które posiadają umiejętność pływania na plecach oraz strzałką na piersiach 

BASEN (dzieci od 9 lat, młodzież i dorośli), szkolenie obejmuje:

I stopień – nauka pływania w basenie – zajęcia odbywają się na płytkiej części basenu (głębokość wody od 1.2 m do 1.4 m), zajęcia dla uczestników pow. 9 roku życia, osób dorosłych oraz uczestników, którzy ukończyli kurs w brodziku II stopnia

II stopień doskonalenie pływania – zajęcia odbywają się na głębokiej części basenu, pomijając część płytką (głębokość wody od 1.4 m do 1.8 m), zajęcia dla uczestników pow. 9 roku życia, osób dorosłych oraz uczestników, którzy ukończyli kurs w  I stopnia w basenie. Wymagane umiejętności: pływanie stylem grzbietowym (na plecach), stylem dowolnym (kraulem na piersiach) oraz podstawy stylu klasycznego (żabka)

 Rekreacyjna Sekcja Pływacka (III stopień)– zajęcia odbywają się na całej długości basenu. Kurs dedykowany dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych  posiadających umiejętność pływania 3 stylami ( stylem dowolnym, klasycznym oraz grzbietowym), oraz dla uczestników, którzy ukończyli kurs w  II stopnia w basenie.
 
Grupa Rekreacyjnej Sekcji Pływackiej o godzinie 9 i 10 dzieli się na mniej zaawansowaną (dla uczestników po doskonaleniu II stopnia w basenie) oraz  zaawansowaną.

Szczegółowe informacje oraz formularze zapisów dostępne w zakładce HARMONOGRAM TOSiR – MOŚCICE

Na obiekcie Akademii Tarnowskiej przy ul. Mickiewicza 8 w Tarnowie prowadzimy szkolenia dla dzieci od 10 lat, młodzieży oraz dorosłych.

Szkolenia obejmują:

I stopień – nauka pływania w basenie – zajęcia odbywają się na płytkiej części basenu (głębokość wody od 1.2 m do 1.4 m), zajęcia dla uczestników pow. 10 roku życia oraz osób dorosłych

II stopień doskonalenie pływania – zajęcia odbywają się na głębokiej części basenu, pomijając część płytką (głębokość wody od 1.4 m do 1.8 m), zajęcia dla uczestników pow. 10 roku życia oraz osób dorosłych

 Rekreacyjna Sekcja Pływacka (III stopień)– zajęcia odbywają się na całej długości basenu, kurs dedykowany dla osób powyżej 10 roku życia, osób dorosłych  posiadających umiejętność pływania 3 stylami ( stylem dowolnym, klasycznym oraz grzbietowym) oraz dla uczestników, którzy ukończyli kurs w  II stopnia w basenie.

rupa Rekreacyjnej Sekcji Pływackiej o godzinie 18:00 dzieli się na mniej zaawansowaną (dla uczestników po doskonaleniu II stopnia w basenie) oraz  zaawansowaną. 

Szczegółowe informacje oraz formularze zapisów dostępne w zakładce HARMONOGRAM AKADEMIA TARNOWSKA

Na obiekcie TOSIR-u przy ul. Piłsudkiego 30 prowadzimy szkolenia:

BRODZIK (dzieci od lat 5-8), szkolenie obejmuje:

I stopień w brodziku – nauka pływania dla dzieci w wieku od 5-8 lat, nauka pływania od podstaw

II stopień w brodziku – doskonalenie pływania dla dzieci w wieku od 5-8 lat, kurs dedykowany dla dzieci, które posiadają umiejętność pływania na plecach oraz strzałką na piersiach 

BASEN (dzieci od 9 lat, młodzież i dorośli), szkolenie obejmuje:

 I stopień w basenie rekreacyjnym– nauka pływania dla dzieci i młodzieży od 9 lat (oraz dla uczestników, którzy ukończyli II stopień brodzika na naszych kursach)

II stopień – doskonalenie pływania dla dzieci od 9 lat, młodzieży oraz dorosłych w basenie 25m 

Rekreacyjna Sekcja Pływacka (III stopień)– zajęcia odbywają się na całej długości basenu 25m, kurs dedykowany dla osób powyżej 9 roku życia, osób dorosłych oraz uczestników, którzy ukończyli II stopień doskonalenia w basenie, posiadających umiejętność pływania 3 stylami  (stylem dowolnym, klasycznym oraz grzbietowym) 

Szczegółowe informacje oraz formularze zapisów dostępne w zakładce HARMOMONGRAM PARK WODNY – PIŁSUDSKIEGO