UWAGA!!! ZAPISY OD 15 SIERPNIA NA KURSY W PAŹDZIERNIKU 2020

Autor , kategoria
971
UWAGA!!! ZAPISY OD 15 SIERPNIA NA KURSY W PAŹDZIERNIKU 2020

Szanowni Państwo!

Ponieważ zostały zniesione restrykcje dotyczące limitu osób korzystających z pływalni, planujemy od października 2020 r. rozpocząć nowe kursy. W drugiej połowie sierpnia na naszej stronie internetowej będzie dostępny aktualny harmonogram i cennik.

Ponieważ planowana jest znaczna podwyżka kosztów wynajmu pływalni, która ma wejść w życie we wrześniu, spowoduje to pewien wzrost opłat za kursy.

Od właściciela tarnowskich pływalni mamy informację o wielkości podwyżki, koszty kursów zostaną skalkulowane według posiadanych danych. Gdyby we wrześniu okazało się, że Rada Miasta Tarnowa nie zaakceptuje wzrostu cen wynajmu, zweryfikujemy cennik.

Dla uczestników, którzy rozpoczęli kursy w lutym 2020 r. i z powodu pandemii ich nie ukończyli, przygotowaliśmy dwa warianty do wyboru. Szczegółowe informacje wraz z odpowiednimi dokumentami do wypełnienia wyślemy na Państwa pocztą elektroniczną po 15 sierpnia 2020 r.

Wariant 1.
Rezygnacja z uczestniczenia w zajęciach od października i zwrot niewykorzystanej wpłaty.

Wariant 2.

Deklaracja uczestniczenia w kursach rozpoczynających się w październiku z pokryciem różnicy między niewykorzystana kwotą a aktualną ceną kursu. Szczegóły dotyczące tych wielkości będą w zakładce: HARMONOGRAM I CENNIK.

ZAPISY

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:
Jerzy Kacer, Ryszard Mróz