O nas

15 września 1993 roku na krytej pływalni ZKS „Unia” Tarnów rozpoczęła działalność Prywatna Szkoła Pływania „eMKa”, założona i prowadzona przez trenerów sekcji pływackiej Unii Tarnów.

Od ponad 40 lat byli oni związani zawodowo z nauczaniem pływania, szkoleniem ratowników WOPR oraz prowadzeniem treningów z zawodnikami sekcji pływackiej „Unii” Tarnów (później „Sokoła-Mościce” Tarnów). Nauczyli pływać niezliczoną ilość dzieci, młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, uczyli osoby dorosłe. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się ze studentami PWSZ w Tarnowie. studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, wyszkoli wielu ratowników WOPR.

Ich najmłodsi uczniowie w corocznej edycji zawodów ”Już pływam” zajmowali czołowe lokaty, zawodnicy, z którymi prowadzili zajęcia treningowe wielokrotnie stawali na najwyższym podium w różnej rangi zawodach pływackich w kraju i za granicą.

We wrześniu 2001 r. Prywatna Szkoła Pływania „eMKa” rozpoczyna również prowadzenie kursów nauki i doskonalenia pływania na nowo wybudowanej krytej pływalni TOSiR w Tarnowie przy ulicy Piłsudskiego 30.

Wzrastające z każdym rokiem zainteresowanie proponowanymi formami zajęć świadczy o tym, że udało się spełnić oczekiwania społeczeństwa w tym zakresie.

Wielu uczniów mgr. Ryszarda Mroza związało się z nim od kilku lat i mimo osiągnięcia wysokiego poziomu umiejętności pływackich oraz zdobycia uprawnień Ratownika WOPR – w dalszym ciągu kontynuują pływanie pod Jego opieką. Prowadzący zajęcia wykorzystują wieloletnie doświadczenie i wykazują maksymalne zaangażowanie po to, by uczestnicy kursów mogli mieć pełną satysfakcję z uzyskanego efektu końcowego.

Od października 2021 r. zajęcia prowadzone są przez „eMKa” Szkoła Pływania Urszula Mróz na obiektach TOSiR w Tarnowie przy ulicy Piłsudskiego 30, w Mościcach przy ulicy Traugutta 5a oraz na pływalni Akademii Tarnowskiej przy ulicy Mickiewicza 8 (budynek F). Obecna właścicielka firmy „eMKa” Szkoła Pływania mgr Urszula Mróz, jest byłą zawodniczką sekcji pływackiej Unii Tarnów, aktualnie trenerka pływania sekcji „Sokoła – Mościce” Tarnów.

POZNAJ NASZYCH INSTRUKTORÓWwalni

Do 2018 r. trener sekcji pływackiej w   Zespole Szkół Sportowych (dawniej ZKS „Unia” Tarnów), nauczyciel pływania wielu pokoleń dzieci i młodzieży. Jego podopieczni zajmowali czołowe miejsca w zawodach pływackich różnej rangi, zdobywali medale w Mistrzostwach Polski Młodzików i Juniorów.

Jest instruktorem Ratownictwa Wodnego, pracuje w PWSZ w Tarnowie prowadząc zajęcia z pływania ze studentami Wychowania Fizycznego. Lubi turystykę górską i rowerową , pływa na desce do windsurfingu, zimą jeździ na nartach zjazdowych i biegowych. Od 1993 wraz z J. Kacerem współwłaściciel Prywatnej Szkoły Pływania “”eMKa” .

Była zawodniczka sekcji pływackiej ZKS „Unia” Tarnów, trenowała  przez  6 lat w grupie prowadzonej przez  ojca. Od 2004 roku prowadzi zajęcia na kursach nauki i doskonalenia pływania.  Mgr wychowania fizycznego, trener pływania sekcji pływackiej „Sokoła-Mościce” Tarnów (dawniej „Unia” Tarnów), instruktor  Ratownictwa Wodnego.

Startuje w zawodach kategorii  Masters w pływaniu, uprawia triathlon jako członek tarnowskiej drużyny Bike Brothers.  Wakacje najchętniej spędza nad morzem,  zimą jeździ na nartach biegowych i zjazdowych.

Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika

ZAPISZ SIĘ NA KURS JUŻ DZISIAJ

Jeżeli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas

Urszula Mróz tel. 604 937 794