Dla dokonania wyboru właściwego kursu prosimy zapoznać się z harmonogramem zajęć, wypełnić i wysłać formularz rezerwacyjny oraz sprawdzić potwierdzenie rezerwacji na swojej poczcie elektronicznej. Zachęcamy do szybkiej decyzji ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Wpłaty: na konto bankowe lub gotówką na pływalni przed pierwszymi zajęciami. Numer rachunku bankowego zostanie przesłany na pocztę elektroniczną po wypełnieniu formularza.

Na kursy, które rozpoczną się w październiku prosimy nie dokonywać wpłat przed wrześniem.

Złożenie rezerwacji oraz otrzymanie jej potwierdzenia nie oznacza zawarcia umowy, umowa zostanie zawarta w trakcie bezpośredniego spotkania podczas odbioru karnetów wstępu na kurs.

 

WYBIERZ PŁYWALNIĘ:

TOSiR - Pływalnia Tarnów

TOSiR - Pływalnia Mościce

 

WAŻNE: 


Przed wypełnieniem zgłoszenia proszę sprawdzić w zakładce INFORMACJE, czy są jeszcze wolne miejsca na wybranym kursie. Informacja o braku miejsc jest również podana w formularzu zgłoszeniowym przy wybranym kursie.

Po wysłaniu zgłoszenia, na Państwa pocztę zostanie wysłane potwierdzenie rezerwacji. Przed rozpoczęciem  zajęć otrzymają Państwo e-mail z bardziej szczegółowymi informacjami.

 

 

 

”Prezentowane na stronie internetowej informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, a stanowią jedynie podstawową informację o prowadzonych kursach i zasadach ich odbywania”.