Dla dokonania wyboru właściwego kursu prosimy zapoznać się z harmonogramem zajęć, wypełnić i wysłać formularz rezerwacyjny, a później sprawdzić potwierdzenie rezerwacji zapisu na swojej poczcie elektronicznej. Zachęcamy do szybkiej decyzji ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Wpłat dokonywać można na konto bankowe lub gotówką na pływalni przed pierwszymi zajęciami.

Numer konta bankowego zostanie przesłany na pocztę elektroniczną po wypełnieniu formularza.

Złożenie rezerwacji oraz otrzymanie jej potwierdzenia nie oznacza zawarcia umowy, ew. umowa zostanie zawarta w trakcie bezpośredniego spotkania.

 

WYBIERZ PŁYWALNIĘ:

TOSiR - Pływalnia Tarnów

TOSiR - Pływalnia Mościce

 

WAŻNE: 


Przed wypełnieniem zgłoszenia proszę sprawdzić w zakładce INFORMACJE, czy są jeszcze wolne miejsca na wybranym kursie. Informacja o braku miejsc jest również podana w formularzu zgłoszeniowym przy wybranym kursie.

Po wysłaniu zgłoszenia rezerwacyjnego na Państwa pocztę zostanie wysłane potwierdzenie rezerwacji.

Wszyscy, którzy dokonali rezerwacji miejsc, kilka dni przed pierwszymi zajęciami otrzymają e-mail z bardziej szczegółowymi informacjami dotyczącymi rozpoczęcia kursu.

 

 

 

”Prezentowane na stronie internetowej informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, a stanowią jedynie podstawową informację o prowadzonych kursach i zasadach ich odbywania”.