Ryszard Mróz


Trener sekcji pływackiej w Zespole Szkół Sportowych (dawniej ZKS „Unia” Tarnów), nauczyciel pływania wielu pokoleń dzieci i młodzieży. Jego podopieczni zajmowali czołowe miejsca w zawodach pływackich różnej rangi, zdobywali medale w Mistrzostwach Polski Młodzików i Juniorów. Jest instruktorem Ratownictwa Wodnego, pracuje w PWSZ w Tarnowie prowadząc zajęcia z pływania ze studentami Wychowania Fizycznego. Lubi turystykę górską i rowerową , pływa na desce do windsurfingu, zimą jeździ na nartach zjazdowych i biegowych. Od 1993 wraz z J. Kacerem współwłaściciel Prywatnej Szkoły Pływania ""eMKa" .

Jerzy Kacer


Ma za sobą bogate doświadczenie w dziedzinie nauczania pływania i pracy trenerskiej w sekcji pływackiej ZKS "Unia" Tarnów. Zawodnicy, których wyszkolił byli wielokrotnie nagradzani medalami na Mistrzostwach Polski i podczas innych zawodów pływackich. Od kilku kadencji jest prezesem Tarnowskiego WOPR. Prowadził zajęcia z pływania ze studentami PWSZ. Towarzyski, wesoły, przyjaciel dzieci i młodzieży. Wolny czas najchętniej spędza na działce rekreacyjnej w Ciężkowicach. Od 1993 roku wraz z R. Mrozem jest współwłaścicielem Prywatnej Szkoły Pływania ""eMKa".

Jarosław Mróz


Były zawodnik sekcji pływackiej ZKS "Unia " Tarnów, ratownik WOPR i instruktor pływania. Pracował zawodowo na pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej. Jest synem trenera Ryszarda Mroza. Od wielu lat uczy pływania dzieci i młodzież szkolną z Tarnowa i okolic. Lubi jeździć turystycznie na rowerze, pływać na desce do windsurfingu, chodzić po górach, jeździć na nartach i snowboardzie oraz grać na gitarze. Lubiany przez dzieci i młodzież.

Urszula Mróz


Była zawodniczka sekcji pływackiej ZKS „Unia” Tarnów, trenowała przez 6 lat w grupie prowadzonej przez ojca. Od 2004 roku prowadzi zajęcia na kursach nauki i doskonalenia pływania. Mgr wychowania fizycznego, uczestnik podyplomowych studiów trenerskich na AWF w Warszawie, instruktor pływania oraz Ratownictwa Wodnego. W dalszym ciągu uprawia pływanie startując w zawodach kategorii Masters. Lubi muzykę, wakacje najchętniej spędza nad morzem, zimą jeździ na nartach biegowych i zjazdowych.